Esi jaunas tol, kol dar lieka pirmų kartų

Jeigu tai, ką radai, padaryta iš grynos medžiagos, niekada nesuges. Ir vieną dieną tu galėsi grįžti. Jeigu tai tik akimirkos blyksnis, žvaigždės sprogimas – sugrįžęs neberasi nieko. Tačiau tu būsi regėjęs šviesos blyksnį. Ir jau vien dėl to bus vertėję gyventi. („Alchemikas“)

Matematikas – tai mašina, perdirbinėjanti kofeiną į teoremas

Svarbiausia šokti. Šok taip, kad neliestum kojom žemės, kad aplink viskas suktųsi. Jei šoksi, gal mums pavyks tau kaip nors padėti. Bet turi šokti. Tol, kol gros muzika. („Dansu dansu dansu“)

Tik neieškok jos pasauly. Prasmę gali rasti vien savyje. („Vilniaus džiazas“)

Tai, kas atsitiko kartą, gali nebeatsitikti niekuomet. Tačiau tai, kas atsitiko du kartus, tikriausiai atsitiks ir trečiąjį. („Alchemikas“)

Kai kurie nusižengimai kartu yra ir bausmė. („Mažmožių dievas“)

Dievo buvimo įrodymas iš blogio egzistavimo: jei pasaulyje nebūtų blogio, Dievas būtų nereikalingas; kadangi blogis egzistuoja, vadinasi, Dievas yra.

Nematai nė tikro savęs veidrodyje, nes įvairiausios svarbios tavo dalys išsibarstė įvairiose vietose, kuriose gyvenai. Jeigu žmogus nori bent trumpam tapti tikru savim, privalo mirksniu aplėkti visas savo gyvenimo vietoves ir susirinkti visą save. („Vilniaus džiazas“)

Viskas slypi dabartyje; jei esi atidus dabarčiai, gali padaryti ją geresnę. O jei pagerinsi dabartį, tai, kas ateis po jos, bus taip pat geriau. („Alchemikas“)

1 puslapis iš 41234